No trick, just treat! Kolekcja Halloween 2016

1

Cukierek albo psikus! Nie wiemy jak Wy, ale my uwielbiamy Halloween. To jedyny czas w roku, w którym bezkarnie można paradować po mieście przebraną za postać z ulubionego horroru, a do make-up’u użyć najbardziej mrocznych kolorów z całej palety cieni.

Jeśli wciąż macie dylemat, jaki kostium założyć aby być najmodniejszym „straszydłem” na imprezie- nie what does viagra do for men martwcie się! Już w niedzielę powiemy Wam co będzie modne na tegorocznych imprezach halloweenowych. Stay tuned!

Dziewczynom, które uwielbiają historie o duchach (za to film „Ghosthbusters” niekoniecznie :)) na pewno spodoba się nasza nowa kolekcja! Bluza z małym, odblaskowym duszkiem z taśmy 3M na piersi idealnie sprawdzi się podczas przeraźliwie zimnych wieczorów. Na maraton z filmem „Piła” i dużą ilością popcornu świetnie spisze się wygodny, czarny t-shirt.

Diabeł tkwi w szczegółach! Koniecznie sprawdźcie nasze niegrzeczne chockery, które dodadzą pazur Twojej stylizacji. Dzięki upiorrnej bandamce będziecie mogły stworzyć look a la Axel Rose. W końcu czy jest lepsza pora na śpiewanie „November Rain” od przełomu października i listopada?

11

2

33

44

 

boo-packshoty

Zapraszamy Was do naszych butików przy ul. Koszykowej 20 i Chmielnej 24 w Warszawie oraz do sklepów www.plnylala.pl oraz www.holahola.pl <3