Go Go JogGIRLS! Wybierz swoją idealną parę [TEST]

blogg

Długie lata zajęło mi szukanie idealnych spodni. Rurki? Za ciasne i niewygodne. Dresy? Super, ale nie pójdę w nich do pracy w korpo. Boyfriendy? Przecież mój chłopak jest wzrostu Lebrona Jamesa. W końcu natrafiłam na model, w którym zakochałam się bezgranicznie, a nawet po uszy.

Joggery to spodnie do zadań specjalnych! Nie dość, że są mega wygodne to można je zestawić do bardziej eleganckich ubrań. Sprawdzą się podczas obiadku u cioci Twojego chłopaka, spontanicznego wypadu na Mazury, a nawet na kolejny nudny dzień w biurze (tak, nawet nam się takie zdarzają…).

Jeśli wciąż nie znalazłyście swojej ukochanej pary, z którymi nie chciałybyście się nigdy rozstawać to koniecznie sprawdźcie Joggirlsy, które zostały stworzone z myślą o fajnych dziewczynach! Jak wybrać idealny model dla siebie? Spokojnie, na to też jest rada! Wystarczy, że rozwiążecie test, który kolor najbardziej pasuje do Twojego stylu życia, charakteru… I tak dalej 😉

Ready? Steady? Go!

 

baner1

BLACK

Wiecie, dlaczego tyle super bohaterek nosi czarne kostiumy? Powód jest banalny- to jedyny kolor, na którym aż tak bardzo nie widać plam, które mogą nam się „przydarzyć” podczas niebezpiecznych misji lub… w ciągu typowego poniedziałku. A skoro Tobie zdarza się zmienić koło w swoim aucie, a idąc chodnikiem w deszczowy dzień ZAWSZE znajdzie się jakiś kierowca, który „z troską” obleje Cię wodą to koniecznie musisz sprawdzić te spodnie!

 

blog

LIGHT BROWN

Amelia to Twój ulubiony film? Lubisz słuchać piosenek o miłości i zapach kwiatowych perfum? Wszystkim dziewczynom chodzącym z głową w chmurach i myślącym o niebieskich migdałach spodobają się te beżowe joggirlsy. Dlaczego? Bo idealnie pasują do romantycznej koszuli w kwiaty i długiego płaszcza. Wyjdziesz w nich zarówno na lektorat z literatury francuskiej, jak i na randkę ze swoim przystojnym chłopakiem.

 

 

blog2

NAVY

Are you GirlBoss? Jeśli większość dnia spędzasz w biurze i z sukcesem pniesz się po drabinie spektakularnego sukcesu to świetnym rozwiązaniem dla Ciebie będą granatowe spodnie. Spokojnie zestawisz je do prostych, dopasowanych koszul lub do stonowanych golfów. Moim zdaniem to doskonały przykład na to, że w pracy można pozwolić sobie na odrobinę luzu i równocześnie wpisywać się w firmowy dress code!

 

Które wybrałyście? 🙂