Pop up store LSD by PLNY LALA!

pop-up-store

Zabaw ze skrótami ciąg dalszy! Po U.S.A do rozszyfrowania został tajemniczy LSD… Czy chodzi o tytuł jednej z piosenki słynnych Beatlesów? A może o ulubiony narkotyk wszystkich hippisów? Nic z tych rzeczy! Rozwinięciem tego kodu jest oczywiście Lubię Swoją Dupę, czyli jedno z naszych ulubionych haseł!

2

Wkładając na siebie żółtą lub czarną koszulkę z limitowanej kolekcji LSD dajesz światu komunikat, że akceptujesz siebie w 100% i nie obchodzi Cię zdanie innych ludzi. W luźnym longsleevie z białym napisem na froncie znajdziesz się w centrum uwagi. W miękkiej i wyjątkowo wygodnej bluzie ze stójką będziesz pewna, że nic nie stanie Ci na przeszkodzie, aby osiągnąć sukces.

1

 

4

3

Nasz ulubieniec?

Majtki o naszym nowym kroju FLIRT z dzianą gumą, które optycznie wydłużają nogi. A czarny napis z tyłu? No cóż… Chyba nie możesz się z nim nie zgodzić 😉

Specjalnie dla Was przygotowałyśmy Pop- up Store w sklepie Stolica Warsaw w Warszawie, w którym możecie kupić ubrania z lini LSD. Spieszcie się, bo ilość rzeczy jest mocno ograniczona!

 

1

 

2

 

 

A Wam co najbardziej podoba się z kolekcji LUBIĘ SWOJĄ DUPĘ?

Piszcie w komentarzach!

 • karości
  7 grudnia 2016 at 10:59 pm

  Ja już swoją mam! ❤️

  • Aleksandra Książek
   8 grudnia 2016 at 9:32 am

   <3 <3 <3