Lalowy Poradnik Prezentowy – Netflix Girl

solcial

Za chwilę Święta, a Wy jeszcze nie macie pomysłu na prezent dla przyjaciółki czy siostry? Ogarnia Was przerażenie na myśl o godzinach spędzonych w zatłoczonych centrach handlowych, w których z głośników wciąż gra „Last Christmas”? Don’t worry! Postanowiłyśmy podzielić się z Wami pomocnymi „ściągawkami”, dzięki którym znalezienie idealnego podarunku będzie proste jak nigdy!

Twoja kumpela nie śpi po nocach, bo nałogowo ogląda ”House of Cards” albo „Narcos”? Zamiast karnetu na siłownie woli wykupić abonament na Netflixie? Trudno wyciągnąć ją do klubu w piątek wieczór, bo musi zobaczyć nowy odcinek Gilmore Girls?

Brzmi znajomo? Sprawdź nasze świąteczne propozycje dla wszystkich fanek seriali!

netflix

 

Wszystkie Netflixoholiczki ucieszą skarpetki stylizowane na te, w których chodziła Eleven z najgorętszej produkcji tego roku, czyli „Stranger Things”. Ale to nie wszystko! Podczas maratonów z ulubionym serialem przyda się też kubek z gorącą czekoladą oraz ciepła welurowa bluza, która świetnie sprawdzi się podczas chłodnych wieczorów. O atmosferę podczas kolejnego spotkania z Frankiem Underwoodem czy Piper Chapman zadba zapachowa świeca P.M oraz urocza poduszka w kształcie ust.

 

Skarpetki Eleven: www.plnylala.pl/kategoria/skarpetki/stranger-things-kawaii-socks

Kubek Bitch Tears Macchiato: www.plnylala.pl/kategoria/breloczki/bitch-tears-macchiato-cup

Welurowa bluza: www.plnylala.pl/kategoria/bluzy/make-love-honey-velour-sweatshirt

Świeca P.M: www.plnylala.pl/kategoria/swiece/p-m-candle

Poduszka KISS: www.plnylala.pl/kategoria/poduszki/poduszka-red-lips