GET READY 4 SALE! Poradnik Budżetowy PLNY LALA

plny-lala-socialclub_cover

Świąteczna gorączka minęła, więc czas zrobić prezent… dla siebie! Już dziś zaczynamy akcję, w której możesz kupić wszystko to, o czym marzyłaś za zdecydowanie mniej, a zyskać jeszcze więcej!

Co konkretnie? Zobacz sama!

 

1

No regrets Lily Black Tee – oszczędzasz 19,8 PLN

Na co najlepiej wydać zaoszczędzone 19 PLN? Wiadomo- na drobne, grzeszne przyjemności! Od Ciebie zależy, czy będzie to kawa ze wszystkimi możliwymi kalorycznymi dodatkami, wielka porcja belgijskich frytek z majonezem, czy przepyszne mohito w piątkowy wieczór.

Chociaż mohito może sobie odpuść. W końcu na pewno znajdzie się jakiś przystojny facet przy barze, który Ci je postawi 🙂

 

3

Badass Tank Dress – oszczędzasz 63,6 PLN

Idealny dodatek do seksownej sukienki? Seksowy manicure! Za 60 PLN będziesz mogła sobie pozwolić na wizytę u kosmetyczki, która nie dość, że zrobi z Twoimi paznokciami „porządek” to jeszcze skomplementuje Twój nowy sweter, opowie o najświeższych plotkach z show biznesu i ponarzeka z Tobą na facetów.

I jak jej nie kochać?

 

5

Elisa Bag Navy/Orange – oszczędzasz 87,6 PLN

Szczęście ma smak OREO! Za dodatkowe 87 PLN w kieszeni tego szczęścia kupisz bardzo dużo, bo za tę kwotę możesz nabyć aż 20 paczek swoich ulubionych ciastek. Boisz się, że któregoś wieczoru siądziesz i w ciągu godziny opróżnisz wszystkie opakowania? Daj spokój – do sezonu bikini jeszcze duuuużo czasu!

Swoją drogą ciekawe, czy wszystkie zmieściłyby się do torby…

 

2

Famous Beast Raglan Orange ST – oszczędzasz 91,6 PLN

Jeśli argument z ciastkami do Ciebie nie przemawia, a w portfelu masz nieco ponad 90 PLN przeznacz je na karnet na basen. Niech Cię nie zwiedzie wrażenie, że to taki oklepany pomysł i że w nowym roku każdy zapisuje się na pływalnie. My patrzymy na to z zupełnie innej strony: gdzie indziej możesz pooglądać umięśnionych mężczyzn w samych kąpielówkach?

Wiedziałyśmy, że dasz się przekonać!

 

4

PLNY LALA 366 day Joggers – oszczędzasz 115,6 PLN

Za 100 PLN można nieźle zaszaleć! Co powiesz na podróż do jednej z europejskiej stolic? Paryż, Londyn, Rzym… Mamy nadzieję, że nie będziesz miała problemu z noclegiem. W końcu w każdym mieście powinno znać się przynajmniej jednego przystojnego bruneta, który chętnie Cię przenocuje.

A przedtem oczywiście zaprosi na romantyczną kolację przy świecach <3

 

 

Jeszcze więcej okazji znajdziecie na www.plnylala.pl oraz w sklepie www.holahola.pl 🙂

  • Nat.
    29 grudnia 2016 at 7:08 pm

    Bardzo fajne rzeczy. Z pewnością skorzystam.