Warszawska Lala w nowych kolorach. Sprawdź!

warszawska lala

Jeśli planowałaś ograniczyć wydatki na zakupy, mamy złą wiadomość. Nowym koszulkom WARSZAWSKA LALA nie można się oprzeć.

NARODZINY I DZIECIŃSTWO MARKI

Kiedy kilka lat temu powstawała marka PLNY LALA chciałam stworzyć coś, czego na rynku jeszcze nie było. Miały to być ubrania, których nie znajdziecie w sieciówkach ani u innych polskich projektantów. Chciałam stworzyć markę, która będzie czymś więcej niż firmą odzieżową – markę, która będzie sposobem życia dziewczyn nieprzeciętnych i pewnych swojego stylu. Powstały ubrania streetwearowe, kobiece, z najwyższej jakości materiałów, a ich symbolem stała się WARSZAWSKA LALA.

warszawska lala elajza minetti

DOJRZEWANIE

Dzięki Wam, nieprzeciętne LALE osiągnęłyśmy sukces. Dzięki Wam i  nieprzeciętnym kobietom showbiznesu takim jak Agnieszka Woźniak-Starak, Natalia Klimas, Magdalena Frąckowiak, Paulina Krupińska czy Natalia Siwiec. WARSZAWSKA LALA stała się kultowa i noszona chętnie nie tylko w Warszawie, ale i w całej Polsce. Brytyjczycy mają swoją słynną flagę, Amerykanie „I ♥ NY”, Rosjanie sierp i młot, a naszą dumą jest WARSZAWSKA LALA.

Logo nie zmieniło się od początku jego powstania. Nikt nie oczekuje od Mona Lisy, że przestanie się uśmiechać, podobnie i my nie zmieniamy tego, co jest już dobrze znane i lubiane. Pojawiają się jedynie nowe wersje kolorystyczne, by każda kobieta, bez względu na typ urody, upodobania i gust mogła znaleźć własną, ulubioną LALĘ.

nowości warszawska lala

TRZY KOLORY:

NIEBIESKI
Jeśli patrzysz na świat niebieskimi oczami, a ludzie nieustannie pytają z jakiej części Skandynawii pochodzisz, kolor tej koszulki idealnie podkreśli Twój typ urody.
ZIELONY
Jeśli masz to szczęście i łudząco przypominasz Emmę Stone, Jessicę Chastain lub Julianne Moore ta koszulka najlepiej wyeksponuje kolor Twoich włosów.
ŻÓŁTY
A jeśli tylko wyglądasz jak rodowita obywatelka ojczyzny Salmy Hayek lub Penelope Cruz, a naprawdę pochodzisz z Warszawy, mieszkasz w Warszawie lub kochasz Warszawę, jako lokalna patriotka musisz koniecznie mieć koszulkę w barwach tego miasta.

Premiera już wkrótce. Bądźcie czujne 🙂

Elisa Minetti

Brak komentarzy

Dodaj komentarz