Wiemy kto zabił Laurę Palmer

Laura Palmer

„Do zobaczenia za 25 lat agencie Cooper” – powiedziała Laura Palmer i jak na nieboszczkę okazała się być bardzo konsekwentna. Nie tylko „Twin Peaks” powraca…


Serial „Miasteczko Twin Peaks” wrócił po ponad ćwierć wieku pod nowym tytułem „Twin Peaks”. Słowo „miasteczko” zniknęło nie bez powodu, ponieważ klimatu małej dusznej mieściny w trzecim sezonie próżno szukać. David Lynch i Mark Frost postanowili złapać nas za kark, zanurzyć nasze głowy w surrealiźmie i docisnąć kolanem absurdu.

Cztery odcinki za nami. Jeśli w jednym z kolejnych nie pojawi się agent Mulder i nie wyjaśni rozpoczętych wątków, będziemy jeszcze długo dyskutować, błądzić w domysłach, spierać się o interpretacje i kończyć przyjaźnie, jeśli okażą się one skrajnie różne;-)

Twin Peaks

Wybitny twórca Paulo Coelho napisał, że „ludzie częściej marzą o powrotach niż o odjazdach”. Nie wiedział jednak, że wraca T-shirt z kolekcji „Twin Peaks”, który z miłości do serialu zaprojektowałam półtora roku temu, gdy tylko usłyszałam plotki o jego kontynuacji. Koszulka I KNOW WHO KILLED LAURA PALMER już niedługo w sprzedaży. Czy to nie prawdziwy odjazd i piękny powrót?

Brak komentarzy

Dodaj komentarz